Lajmi i fundit

FOTO/ Kush është ish-deputeti që u plagos në qendër të Shkodrës

FOTO/ Brazil-Zvicër, formacionet zyrtare. Katër shqiptarë kundër Neymar

FOTO/ Brazil-Zvicër, formacionet zyrtare. Katër shqiptarë kundër Neymar

19:08, 17/06/2018
A+ Aa A-

Në “Rostov Arena” do të luhet sfida e parë e Grupit E mes Brazilit dhe Zvicrës, shkruan Syri.net.

Shqiptarët e Zvicrës, Shaqiri-Xhaka-Berhami-Xhemaili do të luajnë kundër 5 herë kampionëve të botës, të udhëhequr nga ylli i tyre Neymar.

Sfida do të luhet në orën 20:00 dhe të dy trajnerët i kanë bërë tashmë publike formacionet zyrtare.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco