Pamje të rënda/ Recepsionistja ekzekutohet gjatë orarit të punës nga ish-burri xheloz

Pamje të rënda/ Recepsionistja ekzekutohet gjatë orarit të punës nga ish-burri xheloz

21:16, 18/02/2020

Ky është momenti i frikshëm kur një sulmues xheloz ‘rastësisht’ shëtit në një klinikë dentare në Bangkok dhe qëllon për vdekje ish-gruan e tij, raporton Dailymail.

Khuntai Chatt 28 vjeç, mamaja e një fëmije është viktima e vrasjes së stilit të sotëm të ekzekutimit në kryeqytetin Thai.

Ndërsa nëna e vdekur ishte shtrirë në gjakun e saj, burri i armatosur iku nga skena e masakrës, por u arrestua dhe ndodhet ende në burg.

Autoritetet zbritën në qendër të zemrës në Bangkok menjëherë pas orës 03:00 të kohës lokale dhe u përpoqën në mënyrë të dëshpëruar të ringjallnin Chatthai.

Një person i dytë u dërgua në spital me lëndime jo fatale dhe besohet se është në gjendje të qëndrueshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco