Raporti i CIA/ Spiunët e Kremlinit kërcënojnë Trumpin me videon seksuale në Moskë

Raporti i CIA/ Spiunët e Kremlinit kërcënojnë Trumpin me videon seksuale në Moskë

01:52, 11/01/2017

Shefi i inteligjencës i tha presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, se spiunët e Kremlinit pretendojnë të kenë material komprometuese në lidhje me jetën e tij personale. 

Këtu përfshihet edhe “pretendimet e veprimeve poshtëruese seksuale në një hotel në Moskë”.

Dosja, është një koleksion i shkresave me shkrim, gjatë një periudhe prej 5 vitesh.

CNN njoftoi të martën se një përmbledhje prej dy faqesh e raportit iu dha presidentit Barack Obama dhe Trump.

Në vitin 2013 Trump ka qenë në Moskë së bashku me “Mis Universin”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment