Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ Kryetari i PD, Sali Berisha takim me banorë të degës 1 dhe 3 në Tiranë

LIVE/ Kreu i PD, Sali Berisha tryezë me sindikatat në Hotel Tirana

Denonco