Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Berisha: Lal 'Djegësi' do mbahet mend si hajni, rrenci dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës!

Kryetari i PD Sali Berisha po mban konferencën e përjavshme për media.

LIVE/ Kryetari i PD Sali Berisha mban konferencën e përjavshme për media

Denonco