Foltorja e liderit historik demokrat, Sali Berisha, do të ndalet sot në orën 18:00 në qytetin e Shkodrës. Takimi pritet të zhvillohet në Kinema Milenium.

Ndërkohë pak orë përpara takimit, Berisha postoi një foto nga ditët e arta të Partisë Demokratike. Me pamjet e atyre ditëve nga tubimi në Shkodër, Berisha fton demokratët në takim.

“Se qëndruat, u ngrit Shqipëria!

Sot ne ora 18:00 ftoj demokratet dhe demokratët e Shkodrës të marrin pjese në Foltoren që do mbahet në Kinema Milenium. Rroftë Shkodra!” shkruan Berisha.

VIDEO/ Berisha fton demokratët e Shkodrës: Se qëndruat, u ngrit Shqipëria

Denonco