VIDEO/ Pamje të frikshme, çfarë aksidenti i tmerrshëm

VIDEO/ Pamje të frikshme, çfarë aksidenti i tmerrshëm

14:59, 12/09/2017

Ky është momenti drithërues kur një furgon përfundon nën kamion pas përmbysjes së tij.

Ka qenë një kamerë e vendosur në një makinë prapa tyre që e ka kapur të gjithë ngjarjen.

Pamjet tregojnë një furgon blu duke ecur në korsinë e djathtë të një rruge, së bashku me kamionin, përgjatë një rruge Hollingbourne, Kent.

Siç edhe mund të shihet kamioni fillon të humbasë kontrollin e pjesës së prapme, me rimorkion që rrotullohet në të djathtë, para se i gjithë kamioni të rrëzohet me shpejtësi, duke shtypur furgonin ‘Ford-Transit’.

Ka qenë shoferi i kamionit, kamera e të cilit ka kapur incidentin ndalon shpejt dhe ai shkon për të ndihmuar të dy shoferët, ashtu si edhe një shofer tjetër.

Për fatin e tyre, ose thënë më mirë mrekullisht, askush nuk u mbyt ose u plagos gjatë incidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment