Lajmi i fundit

Shkodër: Identifikohet vrasësi i të riut në fshatin Hot i Ri, shpallet në kërkim

Operacioni i padëgjuar policor, sekuestrohen 10 thasë me flokë njeriu në aeroport

Operacioni i padëgjuar policor, sekuestrohen 10 thasë me flokë njeriu në aeroport

16:15, 28/05/2023
A+ Aa A-

Një operacion policor i padëgjuar më parë është realizuar nga ekipet e Drejtorisë së Kontrabandës në doganën e Stambollit.

Forcat e policisë kanë ndërhyrë në aeroportin ‘Sabiha Gökçen’ duke ndaluar një pasagjer të huaj pasi gjatë kontrollit iu gjetën 10 thasë me flokë njeriu.

Si rezultat i operacionit u sekuestruan 450 tufa floku me peshë totale 68 kilogramë dhe u konstatua se ato do të shiteshin në treg për 1 milion e 600 mijë lira.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco