Marrëdhënie në distancë? Puthni partnerin tuaj me simulatorin e puthjes

Marrëdhënie në distancë? Puthni partnerin tuaj me simulatorin e puthjes

17:56, 23/03/2023
A+ Aa A-

Një startup kinez, i frymëzuar nga marrëdhëniet në distancë gjatë bllokimit, ka shpikur një pajisje për të dërguar puthje nga distanca.

Quhet MUA (pikërisht onomatopeja e një puthjeje) dhe funksionon me sensorë të implantuar në buzë silikoni.

Të dashuruarit duhet të shkarkojnë një aplikacion dhe ta lidhin pajisjen në telefon me buzë silikoni

Ti dërgon një puthje dhe kush është në anën tjetër vendos buzët në ato false për ta marrë atë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco