Prezantueses i bie të fikët në transmetim direkt

Prezantueses i bie të fikët në transmetim direkt

10:29, 19/03/2023
A+ Aa A-

Një prezantuese amerikane humbi ndjenjat dhe u rrëzua në tokë gjatë transmetimit direkt.

Alissa Carlson Schwartz, meteorologe në ‘CBS LA’, po jepte parashikimin e motit kur i iku ngjyra e fytyrës dhe u rrëzua.

Në Facebook, vetë Schwartz shkroi: ‘Faleminderit për të gjitha mesazhet dhe telefonatat. Do të bëhem mirë’.

Nuk dihet se çfarë e shkaktoi këtë episod, por diçka e ngjashme i ka ndodhur edhe në vitin 2014, kur punonte në një televizion tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco