Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Këndi i Pano Sokos: Shqiptarët që ikin

‘Përdhunimi të bën mirë për shëndetin, është si serumi’/ Demaskohet burri që komentoi rastin e 11 vjeçares

‘Përdhunimi të bën mirë për shëndetin, është si serumi’/ Demaskohet burri që komentoi rastin e 11 vjeçares

13:46, 02/10/2022
A+ Aa A-

Shumë vajza dhe gra kanë qenë viktima të sulmeve seksuale dhe një ndër rastet më të fundit që tronditi opinionin publik ishte ai i 11 vjeçares nga Kosova që u përdhunua për disa orë nga pesë të rinj. Fatkeqësisht, ka nga ata persona që e gjejnë fajin tek vajza dhe te veshja që ka zgjedhur.

Dhe mediat sociale janë “vendi ideal” ku ata i shprehin kaq hapur këto mendime. “Piranjat” ka demaskuar një burrë marrë shkas nga një koment që ka bërë në Facebook, ku mes të tjerash se përdhunimi është si serumi, të pastron enët e gjakut dhe “të bën mirë për shëndetin”.

“Nuk ka vdekur njeri nga përdhunimi. Përdhunimi është si serumi…të pastron enët e gjakut…është i vështirë por i shëndetshëm. Këtë e thotë shkenca…por e ndalon ligji pasi është veprim jashtë dëshirës”, shkruante ai. Gazetarja ka ndjekur personin në fjalë që ndryshe nga tenton t’i fshihet kamerës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco