VIDEO/ Modelja seksi bën lëmsh burgun, ndihmon nënën të arratiset

VIDEO/ Modelja seksi bën lëmsh burgun, ndihmon nënën të arratiset

13:49, 31/10/2021
A+ Aa A-

Një histori e rrallë ka ndodhur Kolumbi. Një vajzë 21 vjeçare, shumë bukuroshe dhe e njohur në instagram, ka ndihmuar mamanë e saj të arratiset nga burgu, duke hutuar një roje të institucionit.

Sipas asaj që është thënë në procesin gjyqësor 21-vjeçarja Aida Victoria Merlano, raportohet të ketë thurur një plan tepër të guximshëm për të nxjerrë mamanë e saj nga burgu, duke përdorur edhe një litar dhe një bashkëpunëtor me motoçikletë.

Aida Merlano Rebolledo arriti të arratisej nga një burg në Bogota duke zbritur nga dritarja e katit të tretë të një salle stomatologjie në vitin 2019.

Politikania, në atë kohë 38 vjeç, ishte dënuar me 15 vite burg për mashtrim në votime, korrupsion dhe armëmbajtje pa leje, vetëm gjashtë muaj pasi kishte fituar zgjedhjet si senatore.

Vajza e saj u akuzua për bashkëpunim, por u la e lirë me kusht dhe vazhdimisht poston foto për 2,5 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco