VIDEO/ 'Truket e femrave', me një pasqyrë ajo zuri mat të dashurin duke shikuar gra gjysmë të zhveshura në telefonin e tij

VIDEO/ 'Truket e femrave', me një pasqyrë ajo zuri mat të dashurin duke shikuar gra gjysmë të zhveshura në telefonin e tij

14:12, 29/10/2021
A+ Aa A-

Një grua e zuri të dashurin e saj duke shikuar në Instagram fotografi të grave gjysmë të zhveshura, teksa ishte ulur pranë tij.

Sipas medieve të huaja, Tiffany Kristen ndau një video në TikTok-un e saj duke pyetur shikuesit se çfarë duhet të bëjë me një ‘tradhtar’.

Në video, ajo mban një pasqyrë pranë këmbëve të saj për të parë qartë atë që ka në telefonin e partnerit të saj, derisa ai qëndron i shtrirë përballë saj.

Derisa ai po shikonte në telefonin e tij, Tiffany, e pyet: “Çfarë po shikon?”.

What should i do guys ? #cheater #cheatersgetcaught #comedy ♬ Oh No – Kreepa

“Makinat”, përgjigjet ai pa hezitim. Por në fakt, ai po shikonte foto të vajzave të tjera në Instagram.

Duke e ditur mirë se po gënjente, Tiffany vazhdon: “Çfarë lloji makinash?”.

Ai thotë: “Makina ekzotike. Gjithmonë kam dashur një të tillë, dhe kam menduar ta blejë, makina ime po vjetërohet”.

Por ekrani i telefonit të tij e tregon atë duke shikuar disa fotografi të grave.

E dashura e teston duke i thënë: “Vërtet? Më lër të shoh”.

Ai e ndërron aplikacionin e tij në një shfletues uebi dhe e kthen ekranin nga ajo, duke treguar ‘prova’ s epo shikon një Bugatti blu.

@tiffanykristenxo What should I do guys ? #cheater #cheatersgetcaught #comedy ♬ Oh No - Kreepa

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco