VIDEO/ Receta e shef Miklovanit: Supe karrote me xhinxher dhe karkalec ...

VIDEO/ Receta e shef Miklovanit: Supe karrote me xhinxher dhe karkalec ...

14:29, 13/09/2021
A+ Aa A-

Nga dita e sotme në SYRI TV në emisionin Kafe Shqeto do të jetë rubrika e gatimit.

Gatimi për ditën e sotme është bërë nga shef Miklovani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco