Lajmi i fundit

Dëshmia tronditëse e boshnjakes: Palmer më konfirmoi ndarjen e Kosovës. Berisha paska pas të drejtë

 VIDEO/ Kaos në rrugët e Meksikës nga një shofer kamioni i cili merr para çdo automjet

VIDEO/ Kaos në rrugët e Meksikës nga një shofer kamioni i cili merr para çdo automjet

12:42, 10/09/2021
A+ Aa A-

Një video ku një shofer kamioni nuk mund të duronte më kaosin e trafikut dhe vendosi të marr para çdo automjet është bërë virale.

Shoferët e tjerë të zemëruar goditën shoferin me shkopinj.

Përfundimisht njerëzit që ndodheshin pranë këtij kaosi arritën të frenonin drejtuesin e kamionit duke thyer dritaren e makinës, por incidenti përfundoi  me shumë automjete të goditura.

Shoferi u rrah para se se të vinte policia për ta arrestuar.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco