Video tronditëse/ Qeni humb të vegjlit e saj në lindje, refuzon t’i lërë ato

Video tronditëse/ Qeni humb të vegjlit e saj në lindje, refuzon t’i lërë ato

11:20, 16/04/2021
A+ Aa A-

Incidenti ka ndodhur në Suzhou në provincën kineze Anhui, ku një qen femër lindi dy këlyshë të ngordhur.

Në videon tronditëse të publikuar në rrjete sociale, duket se ajo mban në gojë dy të vegjlit e saj dhe pronari që përpiqet t’ja largoj.

 Sipas shefit të zonjës Keane, qeni femër hapi një vrimë të cekët në tokë dhe vendosi foshnjat e saj në të. 

Por ajo nuk u largua  për asnjë moment, pasi qante dhe lëpinte trupat e tyre të pajetë.

Nuk është e qartë nëse ka këlyshë të tjerë që i mbijetuan lindjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco