A e keni menduar se si do të dukeshin personazhet vizatimorë të fëmijërisë me trupa realistë?

A e keni menduar se si do të dukeshin personazhet vizatimorë të fëmijërisë me trupa realistë?

14:55, 09/04/2021
A+ Aa A-

 

A e keni pyetur veten ndonjëherë se si do të dukeshin personazhet tanë të dashur të karikaturave nëse u jepnim atyre një ndryshim realist, dhe këtu janë rezultatet.

1. Tarzan, Tarzan

Image

2. Johnny Bravo, Johnny Bravo

Image

3. Megara, Herkuli

Image

4. Finn dhe Jake, Koha e aventurës

Image

5. Kuzco, Groove i Ri i Perandorit

Image

6. Rapunzel

Image

7. Elastigirl,  Incredibles

Image

8. Herkuli

Image

9. Cruella de Vil, Njëqind e Një Dalmate

Image

10. Rick dhe Morty, Rick dhe Morty

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco