Këto vajza u lumturuan falë vjehrrave më të mira, që mund të kenë ekzistuar!

Këto vajza u lumturuan falë vjehrrave më të mira, që mund të kenë ekzistuar!

10:07, 08/01/2021
A+ Aa A-

Shumë shpesh, marrëdhëniet midis nuseve dhe vjehrrave të tyre janë mjaft të vështira. 

Por në fakt, vjehrrat mund të rezultojnë të jenë gra të shkëlqyera dhe të bëhen si nëna të dyta për nuset e tyre.

Vjehrrat e mëposhtme, nuk i përmbahen asnjë stereotipi dhe u bënë mikesha me gratë e djemve të tyre.

1. “Vjehrra ime më dha unazën e nënës së saj dhe më dha lejen për ta ndryshuar siç doja unë. Kjo është ajo që unë bëra! ”

Image

 

2. "Vjehrra ime i la këto dje jashtë derës sonë, pasi ne ishim të sëmurë dhe nuk mund të shkonim në dyqan."

Image

 

3. “Vjehrra ime e ardhshme më dha këtë gjerdan të mrekullueshëm prej ari  për ta vënë për dasmë. Stërgjyshi i saj e punoi me dorë. ”

Image

4. “Kam pikërisht atë që doja për Krishtlindje! Unë kam vjehrrën më të mirë në botë! ”

Image

 

5. “Vjehrra ime thuri këtë mrekulli për mrekullinë time të porsalindur".

Image

6. "Vjehrra ime shtroi një tryezë për të ngrënë dhe unë po qaj sepse është shumë e lezetshme."

Image

7. "Vjehrra ime qepi këtë jastëk për djalin tonë 9-javësh."

Image

8. "Vjehrra ime më dhuroi një kotele për ditëlindjen time"

Image

9. “Ky është një nga punimet e mia të para duke përdorur perlat e vjehrrës sime. Ajo ishte një përpunuese e madhe dhe më mësoi për zanate të ndryshme.”

Image

10. “Vjehrra ime është kaq qesharake."

Image

11. “Unë thjesht doja të tregoja jorganin e mrekullueshëm që vjehrra ime bëri për nipin e saj të ri. Unë i thashë asaj se ishte shumë mirë që do ta postoja në internet që të gjithë ta shihnin. ”

Image

12. "Vjehrra ime më bëri një shtrat të vogël macen time!"

Image

13. "Unë i thashë vjehrrës sime se do të doja ndonjë gjë nga The Ordinary për Krishtlindje ..."

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco