Disa foto nga jeta e njerëzve plot kreativitet

Disa foto nga jeta e njerëzve plot kreativitet

10:15, 07/01/2021
A+ Aa A-

Rregulli i parë i dizajnit të brendshëm është: kreativiteti. 

Mund të jetë një ngjyrë e guximshme ose një formë dhe madhësi e pazakontë - diçka që befason dhe i bën njerëzit të dashurohen menjëherë me të. 

Por dizajni i mirë ka të bëjë gjithashtu edhe me funksionalitetin: qoftë një shtrat me shumë detyra apo gjithçka tjetër.

Më poshtë keni një koleksion gjërash që mund ta bëjnë jetën tonë më të bukur dhe komode në të njëjtën kohë.

1. Mbajtësit e kufjeve me vathë duken elegant dhe janë të sigurt nëse më parë i keni humbur ato vazhdimisht.

Image

2. Drita e tavanit drejtpërdrejt nga aventurat e Bears Gummi

Image

3. Çorape të vogla për karrigen, që parandalojnë gërvishtjet në dysheme dhe ju lejojnë ta lëvizni atë në heshtje. 

Image

4. Shporta me vezë që vijnë me pula sipër tyre.

Image

5. “Gjyshi im shpiku formën e sapunit Dove. Këtu janë disa forma origjinale prej druri që kemi në shtëpi."

Image

6. Dizajni i shishes së kremit kundër diellit: sa më e errët të jetë ngjyra e drurit, aq më e errët do të bëhet lëkura.

Image

7. "Kutia postare në spitalin tim të komunitetit lokal ka dekale R2D2!"

Image

8. Kjo tavolinë kafeje me një 'mikro-kopsht' të fshehur poshtë saj, është për prindërit bimë-dashës në apartamente të vogla në qytet.

Image

9. Maus kompjuterik i palosshëm

Image

10. Tualetet publike në Hollandë

Image

11. Çantë shpine me hapësirë ??ruajtëse 22L që ju lejon të përshtatni të gjithë veshjet tuaja brenda

Image

12. Një statujë ariu që vështron brenda ndërtesës

Image

13. Arti i shuarjes së zjarrit në formën e një zjarrfikësi dhe një zhytësi

Image

14. Një vazo kreative

Image

15. Shtrati inteligjent multi-funksional që nuk ju lë asnjë arsye për tu larguar prej tij

Image

 

Burimi: Bright Side 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

skenderi 07/01/2021 16:05

futja pordh e gri salllat verja emrin marmalate

Shto koment

Denonco