Disa fotografi që do t'ju bëjnë të kërkoni për një batanije të ngrohtë

Disa fotografi që do t'ju bëjnë të kërkoni për një batanije të ngrohtë

13:19, 26/11/2020
A+ Aa A-

Dimri na fal disa mrekulli.

Një kakao e nxehtë, Krishtlindjet dhe pandoflat e ngrohta janë gjithmonë gëzim i pastër.

Por për disa njerëz, dimri është një sinonim dëbore me mot të dobët dhe dëshpërues.

Prandaj kapni batanijen tuaj të preferuar dhe lejoni që fotot e mëposhtme t'ju drejtojnë nëpër një aventurë të akullt.

1.

Image

2.

Image

3.

Image

4.

Image

5.

Image

6.

Image

7.

Image

8.

Image

9.

Image

10.

Image

11.

Image

12.

Image

13.

Image

14.

Image

15.

Image

16.

Image

17.

Image

18.

Image

19.

Image

20.

Image

 

Burimi: Bright Side

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco