20 njerëz që donin një vakt të shijshëm, por krijimtaria e kuzhinierit ju prishi oreksin

20 njerëz që donin një vakt të shijshëm, por krijimtaria e kuzhinierit ju prishi oreksin

14:10, 23/11/2020
A+ Aa A-

Kur shkojmë në një restorant, para së gjithash, ne presim ushqim të shijshëm dhe shërbim miqësor. Dhe kjo, në përgjithësi, është e mjaftueshme. 

Por, ka restorante që në një moment vendosën që thjesht shërbimi i ushqimit të ishte shumë i mërzitshëm.

Më poshtë keni disa raste kur serviret - supë në një tenxhere me bimë, sallatë në një gotë dhe një sanduiç "DIY".

Më poshtë keni disa nga fotografitë e përdoruesve të internetit, të cilët nuk mundën të hanin vaktin e dashur, sepse prezantimi i ushqimit ishte "shumë krijues". 

Burimi: Bright Side 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco