20 njerëz me fat që patën në krah për shumë vite mikun e tyre me gëzof

20 njerëz me fat që patën në krah për shumë vite mikun e tyre me gëzof

12:25, 20/11/2020
A+ Aa A-

Të gjithë duhet të kemi atë mikun më të mirë me të cilin mund të flasim për të gjitha sekretet tona, të cilit mund t'i besojmë  ose me të cilin mund të qeshim derisa të na dhembë barku.

Për disa njerëz, shoku më i mirë ka 4 këmbë, gëzof dhe kurrë nuk largohet nga ata ndërsa vitet kalojnë.

Më poshtë keni një grup njerëzish që patën fatin të kalonin gati gjysmën e jetës me miqtë e tyre të mbuluar me gëzof.

1. "Macja ime dhe unë, 19 vite më vonë"

Image

2. "Qeni im Bear dhe unë. kurrë nuk kam kërkuar një mik më të mirë."

Image

3. "Qeni im Cassie dhe unë, 13 vite më vonë "

Image

4. "16 vjet më vonë në të njëjtën pozë, me të njëjtën mace dhe të njëjtët flokë ..."

Image

5. "Kur e morëm për herë të parë në shtëpi, dhe 22 vite më vonë”

Image

6. "Qeni im, Squirtle, 15 vjeç!"

Image

7. "Unë nuk humba vetëm një kafshë shtëpiake, por humba mikun më të mirë."Image8. "Macja ime dhe unë rreth vitit 2000, 2012 dhe 2018.  Ajo është e shurdhër dhe e verbër, por gjithmonë e dashur."

Image

9. "Emri i maçokut tim është Z. Kitty dhe ai drejtoi jetën time për 10 vjet të mira."

Image

10. "Macja ime dhe unë - 10 vite më vonë"

Image

11. "E gjeta këtë foto kur po sistemoja dhe kur shkuam për të fjetur vura re se ne ende shtrihemi në të njëjtën mënyrë."

Image

12. "Qeni im dhe unë, 8 vite më vonë"

Image

13. " 2005 deri në 2020, djali im 16-vjeçar dhe miku i tij më i mirë"

Image

14. “Kjo ishte disa ditë pasi mora kotelen time të parë dhe një ditë më parë e humba atë. 14 vjet me shoqen time më të mirë.”

Image

15. "Unë e kam atë që kur isha 3 vjeç".

Image

16. "Macja ime Beastie dhe unë në 2008 dhe 2018"

Image

17. "Qeni im dhe unë kur ai ishte një qenush dhe tani, në moshën 16 vjeçare!"

Image

18. "Qenushja ime dhe unë me 17 vite diferencë”Image19. "Unë me macen time 17-vjeçare"

Image20. "Unë dhe qeni im kur ai ishte 16 javësh, ndërsa tani pas 4 vitesh ai është një batanije më e mirë”.

Image

 

Burimi: Bright Side

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco