Kështu funksionon natyra/  Disa fotografi që vërtetojnë që nënat gjithmonë do të jenë nëna

Kështu funksionon natyra/ Disa fotografi që vërtetojnë që nënat gjithmonë do të jenë nëna

12:15, 17/11/2020
A+ Aa A-

Qofshin njerëz apo kafshë, të gjitha nënat janë të njëjta kur bëhet fjalë për t'u kujdesur për foshnjat e tyre. 

Duke lënë mënjanë interesat e tyre personale, ata qëndrojnë në majë të gishtave 24/7, duke u kujdesur për pasardhësit e tyre, pavarësisht se sa lodhen. 

Kështu janë nënat, pa marrë parasysh se cilat specie janë.

Foto e mëposhtme tregojnë sse a e fortë është dashuria e një nëne dhe se si asgjë nuk mund ta shuajë atë.

1. "Kotelja më komode në botë"

Image

2. Kur jeni të lodhur, por edhe shumë krenar për atë që keni bërë:

Image

3. "Më duhen vetëm 5 minuta kur askush të mos më tërheqë."

Image

4. "Nëna ime e gjeti librin tim në bibliotekë dhe unë nuk mund ta them se sa krenare duket."

Image

5. "Golden-13-vjeçar, duke nxjerrë për shëtitje vajzën 8-javëshe"

Image

6. "Lumturia është të shoh nënën time me aftësi të kufizuara të mbajë vajzën time 2 muajshe për herë të parë!"

Image

7. "Thjesht waww"

Image

8. "Nëna krenare dhe 9 foshnjat e saj"

Image

9. "Nëna është e bukur", thanë ata.

Image

10. "Më lër të të dua pak më shumë, para se të mos jesh më pak".

Image

11. "Ju keni një vend në zemrën time që askush nuk mund ta ketë."

Image

12. Si ndihet një nënë (prapa skenave):

Image

13. "Vendi më i sigurt në të gjithë botën"

Image

14. Ju lutemi, merrini me kujdes foshnjat e mia.

Image

 

Burimi: Bright Side 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco