Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

Video/ 30 vjeçari organizon aksident me motor, pĂ«r t’i propozuar tĂ« dashurĂ«s pĂ«r martesĂ«

Video/ 30 vjeçari organizon aksident me motor, pĂ«r t’i propozuar tĂ« dashurĂ«s pĂ«r martesĂ«

18:21, 29/10/2020
A+ Aa A-

NjĂ« motoçiklist ka inskenuar njĂ« aksident nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« mund t’i propozonte tĂ« dashurĂ« sĂ« tij, pĂ«rpara tĂ« gjithĂ« turmĂ«s qĂ« e vĂ«zhgonin, pĂ«rfshirĂ« familjen e saj.

Jeremy Durst, 30 vjeç, nga Miami, u regjistrua në ngjarjen garuese Motorama, vetëm për ti organizuar të dashurës së tij propozimin perfekt.

Në video, shihet Jeremy gjatë garës kur humbet kontrollin e motorit të tij dhe rrëzohet.

Menjëherë e dashura e tij shkon pranë tij, por pa e ditur se do të suprizohej nga ai. Jeremy nxorri unazën dhe e propozoi për martesë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco