Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

Pamje shokuese/ 4 trupa të 'masakruar' në mes të oborrit, policia rrethon shtëpinë e të riut

Pamje shokuese/ 4 trupa të 'masakruar' në mes të oborrit, policia rrethon shtëpinë e të riut

19:37, 28/10/2020
A+ Aa A-

Covid-19 nuk e ka ndaluar një të ri në Teksas, të realizojë Halloëeen-in ashtu siç ai dëshiron.

Vepra e përgjakshme e Steven Novak ka tërhequr vëmendjen e fqinjëve të tij, dhe madje edhe të policëve vendas, në Dallas.

Pronari i shtëpisë, përgatiti dy bidona me gjak të rremë për të krijuar skenën e errët të krimit që paraqet katër 'trupa të pajetë' në një oborr të lagur me gjak në Teksas.

Vepra përmban një burrë të vrarë nga një sharrë elektrike me zinxhir dhe një 'çantë trupi'.

Shfaqja e tmerrshme ka shkaktuar vizita të shumta nga policia pas ankesave nga vendasit, megjithëse policët thuhet se e përshkruan skenën si 'të ftohtë'.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco