Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

VIDEO/ Gazetari po raportonte live, hajduti i vjedh telefonin

VIDEO/ Gazetari po raportonte live, hajduti i vjedh telefonin

11:08, 27/10/2020
A+ Aa A-

Gazetari Diego Demarco ishte duke raportuar live në Buenos Aires, kur u përball  me një ngjarje aspak të këndshme.

Dikush i mori papritur  telefonin nga dora  dhe kaq u desh që gazetari të ndërpriste lidhjen live dhe të ndiqte hajdutin, teksa i bënte thirrje të ndalonte.

Pak minuta më pas gazetari u kthye përsëri tek kamera duke u shprehur :  “Hajdeni, kapeni tani! Dikush t’i thotë se unë punoj me celularin tim”.

Kjo video u bë menjëherë virale, dhe po bën xhiron e rrjetit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco