Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

VIDEO/ Po bënin setin fotografik të martesës, çiftit i ndodh e papritura

VIDEO/ Po bënin setin fotografik të martesës, çiftit i ndodh e papritura

20:24, 26/10/2020
A+ Aa A-

Ky është momenti i pabesueshëm kur një aeroplan hedh ujë mbi një çift, gjatë një foto-sesioni martesor.

Fotografi Wellinton Barbosa organizoi xhirimin e jashtëzakonshëm me çiftin, të quajtur Priscila Serraglio dhe Alisson Picinin, në Sorriso, Brazil.

Pamjet fillojnë me avionin që fluturon ulët mbi çiftin, të dy veshur me të bardha.

Avioni i verdhë fluturon ulët pas tyre ndërsa përqafohen dhe pozojnë për aparatin në një rrugë midis dy fushave me lule.

Fotografitë spektakolare u shpërndan në Instagram më 18 korrik dhe morën mbi 21 mijë pëlqime. 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco