Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

VIDEO/ Kamarierja bën për spital dy klientët, që e ngacmuan

VIDEO/ Kamarierja bën për spital dy klientët, që e ngacmuan

22:00, 25/10/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë ku një kamarjere është dhunuar nga dy klientë.

Në momentin që ajo po punonte dy klientët ishin duke konsumuar alkool dhe pas disa gotash ata filluan të ngacmonin vajzën.

Në momentin që ngacmimet po ktheheshin në një shqetësim vajza reagoi dhe u përpoq të mbronte veten duke praktikuar ndaj tyre artet marciale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco