Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

VIDEO/ Momenti kur vogëlushja i merr telefonin nënës bëhet virale, shënon rekord klikimesh

VIDEO/ Momenti kur vogëlushja i merr telefonin nënës bëhet virale, shënon rekord klikimesh

15:05, 23/10/2020
A+ Aa A-

Kjo video tregon momentin kur njĂ« vogĂ«lushe, qĂ« i vjedh telefonin e nĂ«nĂ«s sĂ« saj, ndĂ«rsa ajo po bĂ«nte njĂ« “Tik-Tok”.

Ajo shihet duke mbajtur gjuhën jashtë dhe vrapon nëpër shtëpi me telefonin.

Video disa sekondshme është bërë virale në Amerikë, duke shënuar rekord klikimesh pasi është parë më shumë se 8 milion herë në ditë./Syri.net/ 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco