VIDEO/ Vajzat po kërcenin për TikTok, ndërsa një çift po ‘vallëzonte’ në shtrat

VIDEO/ Vajzat po kërcenin për TikTok, ndërsa një çift po ‘vallëzonte’ në shtrat

12:31, 20/10/2020
A+ Aa A-

Ka marrë më shumë se 15 milion shikime që nga momenti që është publikuar duke u bërë kështu virale.

Dhe e kemi fjalën për videon e mëposhtme ku shihen teksa tre vajzat kërcenin nën ritmin e këngës Viva La Swing ndërsa në sfond duket një çift që po 'vallëzonte' në shtratin e tyre.

Deri më tani nuk është sqaruar nëse takimi i nxehtë i çiftit në sfondin e vallëzimit të tre vajzave ishte pjesë e koreografisë.

Por ajo që dihet është se kjo video është një nga hitet më të mëdha në këtë llogari.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco