Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

Ja çfarë ndodh kur tersi viziton ditën tënde

Ja çfarë ndodh kur tersi viziton ditën tënde

13:36, 13/10/2020
A+ Aa A-

Na ndodh që gjatë ditës të hasemi me momente të vështira, me incidente ose në rastin më të keq aksidente.

Më poshtë keni disa momente shkëputur nga dita e disa personave, ku incidentet janë të përmasave të mëdha dhe shpesh me dëme materiale.

Me pak fjalë, pasi të shikoni videon e mëposhtme do të kuptoni që ka ditë më ‘ters’ se ajo e juaja:

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco