Pamje mahnitëse/ Vjeshta në vende të ndryshme të botës

Pamje mahnitëse/ Vjeshta në vende të ndryshme të botës

09:48, 25/09/2020

Vjeshta ka filluar të trokasë në derë.

Ditët po bëhen më të shkurta dhe pemët kanë filluar të zverdhen.

Pamjet nga bashkëpunimi me dron ofrojnë pamje mahnitëse të natyrës që ka filluar të përgatitet për letargjinë dimërore.

Gjithashtu qytetet nga e gjithë bota po ndryshojnë fytyrën: Parisi, Nju Jorku, Edinburgu dhe Berlini, me parqet e tyre ju ofrojnë udhëtarëve sugjerime vjeshte dhe vështrime të vjeshtës urbane.

Me pak fjalë, të gjithë mund të gjejnë mjedisin e tyre dhe skenarin që preferojnë në këto foto:

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco