Tragjike/ Nëna e 13 fëmijëve vetëvritet

Tragjike/ Nëna e 13 fëmijëve vetëvritet

09:45, 18/09/2020

Nëna e 13 fëmijëve Mandy Gardner është gjetur e vdekur në pyll afër shtëpisë së saj në West Sussex.

Sipas mjekëve 43 vjeçarja është vetvrarë shkruan The Sun.

Gardner u gjet e vrarë në fund të prillit dhe është varrosur në qershor.

Ishte vajza e saj Natasha e cila shkroi në Instagram në atë kohë: Sot i dhamë lamtumirën e fundit nënës tonë prej engjelli.”

Mandy dhe burri i saj Nathan morën pjesë në shfaqje s ‘My Extraordinary Pregnancy’ në 2016 kur kishin 11 fëmijë dhe po për piqeshin për numrin 12.

Në atë kohë ajo pranoi se ndërsa ishte në një kaos duke kërkuar kaq shumë fëmijë, ajo nuk donte të ndryshonte jetës e saj për botën.

‘Ka raste kur gjindem në një kaos absolut: qentë vrapojnë në shtëpi, fëmijët ndjekin qentë, të rriturit ndjekin fëmijët, të cilët po ndjekin qentë”.

“Jo të gjitha shtatzanitë e mia ishin të planifikuara por të gjithë ne ikemi mirëpritur ardhjet e reja.”

Ajo tha më tej: “Çmenduria është normale në këtë shtëpi. A do ta këmbeja këtë me një jetë të qetë? Jo”.

Mandy ndau postimine saj të fundit në Instagram në shkurt të këtij viti duke shkruar:

'Kur jeta të jep limona, bëjë limonadë’.

Në një postim tjetër ajo publikoi foto me fëmijët e saj , duke çuar vajzat e saj për të parë Ariana Granden, djalin në boks dhe duke shijuar një udhëtim në një park si dhe duke ndarë selfie më fëmijët e saj.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco