Njihuni me emrat më të famshëm për bebe gjatë vitit 2020

Njihuni me emrat më të famshëm për bebe gjatë vitit 2020

14:52, 17/09/2020

Pritjet e ëmbla janë gjithmonë shumë të bukura!

Emri , ngelet një nga vendimet më të rëndësishme dhe më të vështira për çiftet .

Më poshtë keni listën me emrat më të famshëm për bebe gjatë vitit 2020:

Emra vajzash

Emma

Olivia

Ava

Isabella

Charlotte

Sophia

Amelia

Mia

Luna

Camila

Aria

Evelyn

Abigail

Ella

Aurora

Violet

Hazel

Chloe

Scarlett

Isla

Freya

Sofia

Adeline

Nora

Adelaide

Lily

Grace

Ivy

Audrey

Iris

Lucy

Ophelia

Eloise

Vivianne

Lorelei

Wren

Hannah

Clara

Claire

Thea

Kaia

Cora

Penelope

Naomi

Zoey

Emra djemsh

Liam

Noah

William

Oliver

Lucas

Benjamin

Elijah

James

Henry

Alexander

Sebastian

Mason

Ethan

Michael

Daniel

Jacob

Jackson

Mateo

Aiden

Gabriel

Caleb

Theodore

Owen

Elijah

Grayson

Levi

Matthew

Finn

Miles

Leo

Emmett

Everett

Oscar

Felix

Hudson

Harrison

Elliot

Lincoln

Gavin

Dominic

Wyatt

Elias

Josiah

Thomas

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco