Tragjike, boksieri dhunon për vdekjen partneren 5 muajshe shtatzanë

Tragjike, boksieri dhunon për vdekjen partneren 5 muajshe shtatzanë

07:24, 16/09/2020
A+ Aa A-

Një boksier është arrestuar me akuzën se goditi për vdekje të dashurën e tij, 5 muajshe shtatzënë.

Renzo Pancera po merret në pyetje në lidhje me vdekjen e të dashurës së tij 27-vjeçare, Sabrina Zalazar, e cila ndërroi jetë dje në Buenos Aires, Argjentinë, raporton Daily Star.

Ajo vdiq menjëherë pasi u dërgua në spital me një krah të thyer dhe hemorragji.

Mjekët thirrën policinë dhe 25-vjeçari u arrestua në shtëpinë e Sabrina Zalazar, ku edhe mendohet se dhunoi.

Boksieri akuzohet për vrasje të rëndë, dhunë ndaj një femre dhe shkaktimin e një aborti.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco