FOTO lajm/ E ëma ndodhet në spital, polici kujdeset për vajzën e saj

FOTO lajm/ E ëma ndodhet në spital, polici kujdeset për vajzën e saj

08:17, 23/07/2020

Teksa e ëma është dërguar në spital ndërsa i nënshtrohet një trajnimi mjekësor është policia ajo që kujdeset për vogëlushen.

Foto-ja vjen nga qyteti i Napolit ku një grua me origjinë nigeriane njoftoi stafin mjekësor ditën e djeshme për shkak se nuk ndihej mirë dhe më pas u transportua në një nga spitalet e qytetit.

‘Një nënë në vështirësi gjen ndihmën dhe mbështetjen tek policët e Zyrës Parandalimit të Përgjithshëm të Komisariatit San Ferdinando’ shkruhet në Facebook në faqen zyrtare të zyrës së policisë napolitane.

'Ndërsa po presim në repart ka kohë dhe për kujdesje për vogëlushen’ shton më tej kjo faqe zyrtare.  

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco