I kërkon të vendosë maskën, klienti bën për spital punonjësin e fast food

I kërkon të vendosë maskën, klienti bën për spital punonjësin e fast food

13:41, 16/07/2020

Klienti u fut në fast food-in në Hong Kong pa maskë në fytyrë dhe kur punonjësi i kërkoi ta vendoste u zemërua.

Incidenti vjen pasi Hong Kong vendosi masa të rrepta për të luftuar përhapjen e COVID-19.

Në pamjet e bëra virale shihet klienti zemëruar që qëllon me grushte drejt punonjësit para se ta shtrinte në tokë duke e goditur vazhdimisht.

Punonjësi u dërgua në spital ku edhe po merr trajtim mjekësor pasi u lëndua në fytyrë.

Incidenti raportohet se ndodhi mëngjesin e së martës në një degë të McDonald në Shan King Commercial Centre.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco