Publikoi video-n teksa i jepte mbesës së tij tre vjeçare cigare, burrit i ndodh gjëma

Publikoi video-n teksa i jepte mbesës së tij tre vjeçare cigare, burrit i ndodh gjëma

10:13, 09/07/2020

Në provincën Mardin në Turqinë Juglindore një burrë publikoi një video në rrjete sociale teksa i jepte për të pirë cigare mbesës së tij tre vjeçare.

Videoja e postuar fillimisht në Instagram ka qarkulluar në rrjet në të cilën shihej një vajzë e vogël e ulur ndërsa xhaxhai i saj i jepte cigare duke qeshur me gjestin.

Imazhet ngjallën indinjatë kolektive aq shumë sa shumë pordërues kanë ndërmarrë hapa për të raportuar videon.

Raportuar nga shërbimet sociale burri është arrestuar nga policia lokale.

Sipas raportimeve nga CNN Turk videoja është fshirë dhe është zëvëndësuar me një tjetër video në mediat sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco