FOTO e rrallë nga Adolf Hitler

FOTO e rrallë nga Adolf Hitler

19:36, 08/04/2020

Fotografi mjaft të rralla të Adolf Hitlerit dhe komandantëve të tij nazistë, kanë dalë në dritë.

Albumet e fotografive besohen se janë koleksionuar midis viteve 1932 dhe 1938 nga Ernest Zaske, truproja e ish-deputetit Rudolf Hess (një nga bashkëpunëtorët më të afërt të diktatorit).

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco