Fotot që kapën kohën e artit të sërfit

Fotot që kapën kohën e artit të sërfit

14:28, 20/03/2020

Sërfi tashmë është një sport shumë popullor në Amerikë dhe për këtë arsye shumë biznese janë tërhequr nga ai për ta përdorur si formë reklamimi.

As praktikuesit më fanatikë të këtij sporti nuk kanë mundur t’i refuzojnë si pasojë e nevojës për investitorë.

Por në vitet ’70 ai ishte ende një sport i pastër dhe larg bizneseve.

Fotot e fotografit amerikan Jeff Divine kapin momentet e arta dhe të fundit të sërfit të dikurshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco