Karantina/ Njerëzit punojnë nga shtëpia, krijojnë zyra mahnitëse

Karantina/ Njerëzit punojnë nga shtëpia, krijojnë zyra mahnitëse

14:00, 16/03/2020

Koronavirusi ka detyruar të gjithë njerëzit të qëndrojnë në shtëpi dhe kjo do të thotë edhe të punojnë po aty.

Ndërsa shumë po hasin probleme me balancimin e detyrave, disa njerëz duket se e kanë pasur tejet të lehtë të punojnë në shtëpi, në zyrat që kanë modeluar vetë në to.

Ja disa prej zyrave në shtëpi që kanë bërë të gjithë rrjetin xheloz:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco