VIDEO/ Shoferi i tërbuar, me sëpatë në dorë

VIDEO/ Shoferi i tërbuar, me sëpatë në dorë

11:58, 08/03/2020

Një mosmarrëveshje mes një shoferi dhe një mekaniku ka devijuar duke kaluar ne veprime ekstreme.

Në pamjet filmime që a arritur të kapë mekaniku, shoferi i tërbuar nga inati shihet duke e sulmuar me një sopat.

Për fat të mirë nuk ka pasur asnjë të lënduar, ndërsa policia ende nuk ka dhënë detaje mbi shkakun e këtij konflikti.

Ngjarja ndodhi në Burleigh Heads, Australi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco