Kapelja-kovë, aksesori që duhet ta keni në garderobë

Kapelja-kovë, aksesori që duhet ta keni në garderobë

14:55, 02/03/2020

Kapelet në formë kove janë një nga shumë trendet e marra nga e shkuara, por duket se ato do janë bërë për këtë kohë. Që nga artistë të famshëm dhe modele, kapelet-kovë po vishen në mënyrë masive nga ccdo individ që e ndjek modën.

Shihni këtë foto për pak frymëzim dhe vendosni nëse dhe juve ju duhet një e tillë në garderobë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco