EMRI/ Shqiptari fiton 30 mijë euro në emisionin e famshëm italian

EMRI/ Shqiptari fiton 30 mijë euro në emisionin e famshëm italian

21:00, 19/02/2020

Një i ri shqiptar ka fituar 30 mijë euro në emisionin televiziv ‘Avanti un altro’ që zhvillohen në televizionin italian ‘Canale 5’.

Shqiptari Xhino, që merrej me tregti ndërmjet Italisë dhe Shqipërisë, ka arritur të gjejë të gjitha përgjigjet e lojës.

Nga fitimi i një shumë më të madhe shqiptarin e ka ndaluar vetëm ‘gongu’ i lojës, pasi kishte mbaruar dhe koha televizive.

Në fund shqiptari ka përqafuar edhe drejtuesin e emisionit, gazetarin e famshëm italian, Paolo Bonolis.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco