Moda na çon në të shkuarën, ja veshjet e marra nga vitet '90

Moda na çon në të shkuarën, ja veshjet e marra nga vitet '90

13:42, 17/02/2020

Moda shpesh shikohet si lëvizje futuriste dhe që sjell ndryshim, por nuk kanë qënë të pakta rastet, kur firmat më të njohura shohin nga e shkuara për frymëzim. E njëjta gjë po ndodh dhe tani. Trendet më të fundit dhe veshjet më të shpeshta, që i hasim kudo, duken si të kenë dalë nga vitet ’90.

Zbuloni cilët janë elementët e marrë nga e shkuara në veshjet që shihni përreth nga këto foto:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco