Tentoi masturbimin me një tub çeliku, i ngec p*nisi për 4 ditë

Tentoi masturbimin me një tub çeliku, i ngec p*nisi për 4 ditë

10:19, 19/01/2020

Autoerotizmi artizanal për pak sa nuk përfundon në tragjedi. Lajmi vjen nga një spital i Bangkokut në Tajlanë, raportuar me detaje nga Daily Mail.

Një djalë 21 vjeç ngeci në apartamentin e tij duke futur penisin në një çorape të cilën e kishte futur brenda një tubi metalik.

Pasi ngeci aty, mbeti në ato kushte për katër ditë, duke provuar çdo lloj lubrifikuesi për t’u liruar. Pasi nuk ia doli e duke parë që pjesë të lëkurës së penisit po i dekompozoheshin, shkoi në spital.

Mjekët arritën t’ia nxirrnin penisin pas një ndërhyrjeje të gjatë që kërkoi edhe ndihmën e një metalpunuesi.

Ndihmësmjeku Akachai Buapathum që kontribuoi në ndërhyrjen urgjente tha që operacioni zgjati tri orë.

‘Bulloni dhe dadot kishin trashësi tre milimetra dhe na u desh t’i hanim me mjet prerës’. Doktori Sitra Likisakul shpjegoi se djaloshi kishte rrezikuar ta humbte penisin:

‘Është shumë e rrezikshme ta mbash penisin në ato kushte për tri orë, imagjinonin për katër ditë’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco