VIDEO/ Aksident i frikshëm, jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër

VIDEO/ Aksident i frikshëm, jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër

12:03, 16/11/2019

Pamjet e më poshtme janë filmuar nga kamerat e sigurisë së rrugës dhe ka ndodhur në Kinë.

Sipas mediave kineze shoferi i makinës  i quajtur Pang po merrte ilaçe dhe ngatërroi petalet, duke shkeluar gazin në vend të frenave.

Më pas makina e tij ka humbur kontrollin duke u përplasur në trotuar.

Ky aksident i frikshëm mund të rezultonte fatal për një drejtues motori që po i kalonte pranë por ai shpëtoi pa asnjë lëndim falë shmangjes së tij.

Gjithashtu ngjarja kaloi pa pasoja të rënda dhe për shoferin dhe djali i tij në makinë pasi ishin të lidhur me rrip sigurimi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco