FOTO/ Çmenduri, ja çfarë bëjnë vajzat kur dehen

FOTO/ Çmenduri, ja çfarë bëjnë vajzat kur dehen

08:57, 16/08/2019

Të gjithë kemi me shumë se një rast të çuditshëm, ku u tregojmë njerëzve për situata të sikletshme që kalojmë pas një mbrëmje të “çmenduar” që kalojmë mes miqsh.

Edhe këto foto të shkëlqyera janë kapur në momentin e duhur dhe kohën e duhur. Bëhet fjalë për vajza në gjendje të dehur, të cilat nuk i mbajnë këmbët nga pija, raporton “The Sun”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco