VIDEO/ Tragjike/ Puthja ju merr jetën dy të rinjëve

VIDEO/ Tragjike/ Puthja ju merr jetën dy të rinjëve

12:21, 08/08/2019

Maybeth Espinoz 34 vjeçe dhe i dashuri i saj Hector Vidal 36 vjeç kanë ndërruar jetë ditë më parë.

Tragjedia ndodhi kur çifti po dilte nga një lokal nate dhe teksa shkëmbenin puthje janë rrëzuar nga ura 15 metra e lartë.

Momenti i frikshëm është filmuar nga kamerat ËTV.

Aty vihet re se po përqafoheshin kur pasioni i tërhoqi pas dhe humbën balancën duke u rrëzuar drejt vdekjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco