Mijëra amerikanë firmosin peticionin ‘Le të vërshojmë në Trekëndëshin e Bermudës, nuk na gëlltit dot të gjithëve’

Mijëra amerikanë firmosin peticionin ‘Le të vërshojmë në Trekëndëshin e Bermudës, nuk na gëlltit dot të gjithëve’

09:19, 22/07/2019

Peticione të shumta janë ndërmarrë online në lidhje me udhëtimet dhe vendet më të vizituara gjatë pushimeve verore të këtij viti.

Ditë më parë, miliona amerikanë u shprehën të gatshëm të mblidhen në 20 shtator, me qëllim që të vërshojnë masivisht drejt bazës sekrete amerikane ‘Area 51’ në Nevada.

Qëllimi i tyre është të marrin vesh njëherë e mirë nëse brenda fshihen alienë. Kjo bazë është nga më të famshmet për teoritë konspirative me alienë.

Peticioni mban titullin: ‘Le të vërshojmë në ‘Area 51, s’na ndalojnë dot të gjithëve’.

Mirëpo së fundmi në internet ka nisur firmosja e një peticioni tjetër me titull ‘Le të vërshojmë në Trekëndëshin e Bermudës, nuk na gëlltit dot të gjithëve’.

Deri tani 18 mijë persona kanë firmosur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco